Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Pilates ? Jestem na TAK !

Czy znacie Pilates ? Próbowaliście kiedyś tej formy fitnessu ? Jeśli nie, namawiam Was do takich zajęć sportowych. Pilates jest treningiem ogólnorozwojowym i tym samym wspaniałym sposobem na harmonijne rzeźbienie sylwetki. Na początku XX wieku Joseph Pilates stworzył unikalny system ćwiczeń, których nadrzędnym celem było wzmocnienie wszystkich mięśni. Czy to trochę podobne do jogi ? Moim zdaniem nie podobne ! Czy na Pilatesie można się zmęczyć i spocić ? Oczywiście, i to jak !

We Włocławku polecam serdecznie zajęcia z trenerką Anią Wodrowską https://funkcjomasaz.pl/, która w swoim Studio przy ul. Sienkiewicza 12a dokonuje cudów. Jakich ? Są to chociażby fantastyczne zajęcia Pilates na urządzeniu reformer, po których będziecie mieć wrażenie, że zyskaliście 5 cm wzrostu więcej.

W ofercie znajdziecie też zajęcia w mini-grupach, treningi personalne, masaże, konsultacje, zajęcia Pilates w plenerze (w tym roku ruszają 10 lipca w Parku na Słodowie), intensywne treningi outdoorowe oraz energetyczne obozy Pilates Camp. O ostatniej edycji Campu pisałam już na blogu, https://fifty2hundred.com/pilates-camp, zajrzyjcie do tej relacji.

Kolejny Camp planowany jest na wrzesień i będzie z pewnością taką samą dawką świetnych treningów w pięknych plenerach i doskonałym towarzystwie.

Co robicie dla siebie ? Pilates oferuje wiele: niweluje bóle kręgosłupa, pozwala ukoić nerwy, skupić się na swoim ciele, wymodelować sylwetkę, zredukować wady postawy. Lato to świetny czas na ten sport- mnie już dawno wciągnął na maxa !

Wystaw komentarz