Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Hotel SOPOTORIUM Medical Resort

Lato nad Bałtykiem zawsze ma swój urok. Nawet kilka dni morskiego wypoczynku w fajnym miejscu dodaje energii i pozwala oderwać się od monotonnej rzeczywistości. Dokąd wybrałam się w lipcu ? Do sopockiego Hotelu Sopotorium Medical Resort https://www.sopotorium.pl/, gdzie bawiłam się wyśmienicie i odpoczęłam.

Hotel położony jest 200 metrów od plaży i promenady, w zacisznej okolicy Sopockich Błoni pełnej zieleni i uroku pięknego kurortu. Obsługa tego miejsca absolutnie dba o wszystkich swoich gości i daje do zrozumienia, że standard 4 gwiazdek zobowiązuje do czegoś więcej niż wymuszonego uśmiechu.

Wystrój hotelu jest nowoczesny, ale nawiązuje do tradycji dawnego Sopotu, kiedy to wyjazdy kuracyjne ‘do wód’ zaczynały być modne. I taki jest też charakter tego miejsca-oprócz typowego pobytu hotelowego gość ma do dyspozycji bardzo bogate zaplecze rekreacyjne, sportowe i pro-zdrowotne. Z czego można korzystać ? Mamy basen solankowy z wodą z ujęcia Zdrój Św. Wojciecha, boskie jacuzzi , ścieżkę Kneippa, sauny oraz wypoczywalnię. Poza tym możemy czerpać z szerokiej gamy zabiegów typu: masaże, treningi funkcjonalne z terapeutą, krioterapia, okłady borowinowe, laser oraz z bogatego zakresu sportowych zajęć na świeżym powietrzu.

Warto wykupić ofertę w pakiecie, taki właśnie pobyt oraz wybrane zabiegi medyczne będą z pewnością gwarancją doskonałego pobytu w tym wyjątkowym hotelu.

Hotel SOPOTORIUM Medical Resort
4.4
Hotel położony jest 200 metrów od plaży i promenady, w zacisznej okolicy Sopockich Błoni pełnej zieleni i uroku pięknego kurortu.

Pozytywnie

  • Świetne SPA
  • Fantastyczny basen
  • Lokalizacja blisko promenady

Negatywnie

  • Mały parking

Kryteria oceny

  • Lokalizacja 4.5/5
  • Pokoje 4.8/5
  • Jedzenie 4.3/5
  • Obsługa 4.1/5

Kulinaria w SOPOTORIUM to zapewne punkt na osobny post. Dzisiaj powiem tylko, że kuchnia tam jest wyśmienita, lekka i zgodna z najmodniejszymi kulinarnymi trendami.

SOPOTORIUM to miejsce na holistyczny pobyt i relaks skrojony na miarę naszych potrzeb, warto zajrzeć tam o każdej porze roku.

Wystaw komentarz

0.0/5