Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Robiłaś botoks ?

Znacie takie pytania? I co wtedy? Przyznać się, zwalić na dobre geny czy dietę zmieniającą rysy twarzy. Albo… całkowicie zaprzeczyć. No cóż, co wolicie.

img_5952

Medycyna estetyczna jest coraz szerzej dostępna, wachlarz zabiegów bardzo szeroki i jeżeli tylko chcemy możemy coś interesującego i dla nas odpowiedniego wybrać. Odpowiedniego również dla naszych kieszeni, to też ważny aspekt do rozważenia.

Co wybrać? Biorąc szczególnie  pod uwagę jesienną aurę za oknem możemy zdecydować się na serię peelingów chemicznych, które spłycą zmarszczki i w sposób widoczny zagęszczą skórę pozbawiając ją przebarwień.

Jesień i zima to pory roku szczególnie zalecane na tego typu zabiegi, kiedy słońca jest mniej i będzie trudniej o jakiekolwiek fotouczulenie skóry.

Na taki zabieg wybrałam się do Kliniki Medycyny Estetycznej BEAUTY CARE we Włocławku (www.bcwloclawek.business.site). Po konsultacji z lekarzem wybrany został Mesopeel Modified Jessner z całej bardzo bogatej gamy peelingów. Jego skład stanowią kwas salicylowy, mlekowy oraz cytrynowy, a głównym zadaniem jest niwelowanie drobnych zmarszczek, przywrócenie jędrności i ujednolicenie kolorytu skóry. Sam zabieg był bezbolesny, poza delikatnym odczuwaniem mrowienia na skórze, trwał około godziny. Po wykonanym zabiegu należy w kolejnych dniach pamiętać o ochronie przeciwsłonecznej (krem z filtrem SPF 50).

Efekty? Oczywiście, pozytywne. Pamiętajmy jednak, że peelingi wymagają kilkukrotnego wykonania w odstępach 2-3 tygodni. Wtedy też uzyskamy pożądane rezultaty i przygotujemy skórę na nadejście wiosny.

Inne peelingi chemiczne, które stosowane są w Klinice BEAUTY CARE to NeoStrata Retinol Peel (daje widoczny efekt anti-aging i remodeling twarzy), oraz Cosmelan i Dermomelan. Obydwa ostatnie umożliwiają skuteczne pozbycie się plam barwnikowych, a skórze przywracają blask i gładkość.

Warto zrobić coś dla siebie, szczególnie w takich warunkach i standardzie, jaki oferuje Klinika BEAUTY CARE we Włocławku. To miejsce gorąco Wam polecam !

Wystaw komentarz