Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Paloma Oceana, Turcja

W Turcji wybór hotelu może przyprawić każdego o zawrót głowy. Butikowe, resorty, klubowe, hostele, drogie, nieziemsko drogie i te na każdą absolutnie kieszeń. Dla każdego znajdzie się coś, co sprawia, że na wakacjach poczuje się, że trafił do swojego miejsca na ziemi.

Z pewnością Turcja będzie tego lata wakacyjnym wyborem dla wielu z moich czytelników. Szukanie rozpoczynacie często na forach internetowych, gdzie można znaleźć jakieś podpowiedzi. Pamiętajmy zawsze o tym, że każdy kieruje się swoimi wymaganiami i dla rodziny z kilkuletnimi dziećmi ekskluzywny butikowy hotel może być wakacyjnym więzieniem.

Co mogę zaproponować i polecić ?

Pod koniec kwietnia spędziłam tydzień na Riwierze Tureckiej w miejscowości Side, w hotelu Paloma Oceana, należącym do sieci hoteli Paloma (www.palomahotels.com ). Hotel jest położony tuż przy pięknej, łagodnie opadającej plaży, ma kilka restauracji, baseny, doskonałą strefę SPA oraz turecki hammam, pokoje dostępne w różnych konfiguracjach. Dla najbardziej wymagających gości hotel proponuje Lake Villas- luksusowe wille, które stanowią hotel w hotelu: mają osobny basen, bar, bezpłatną obsługę room service oraz dostęp do wszystkich standardowych usług hotelowych.

Paloma Oceana
4.8
Hotel jest położony tuż przy pięknej, łagodnie opadającej plaży, ma kilka restauracji, baseny, doskonałą strefę SPA oraz turecki hammam, pokoje dostępne w różnych konfiguracjach.

Pozytywnie

  • Świetna kuchnia
  • Baseny
  • Przy samej plaży

Negatywnie

  • Daleko do centrum Side

Kryteria oceny

  • Lokalizacja 4.7/5
  • Pokoje 5.0/5
  • Jedzenie 5.0/5
  • Obsługa 4.5/5

W Paloma Oceana szczególnie warto wyróżnić doskonałą i różnorodną kuchnię, markowe alkohole i obsługę, której poziom jest naprawdę światowy.

Z Paloma Oceana blisko (6 km) do antycznego Side, gdzie można spędzić miło czas na zwiedzaniu i zakupach. Dojazd dolmuszem to najprostsza opcja, lub najwygodniej: taksówką.

W kwietniu hotelowe animacje były nieco ograniczone, ale nie oznacza to, że niewiele się działo. Rozrywki były dostępne dla gości zarówno w ciągu dnia (yoga, pilates) i wieczorem: kameralne koncerty na patio.

Dla dzieci hotel oferuje mini klub i cztery zjeżdżalnie wodne.

W takim miejscu jak Paloma Oceana relaks macie gwarantowany i wszystko co potrzebne dostępne na wyciągnięcie ręki. Hotel jest obecnie w ofercie www.tui.pl

Wystaw komentarz

0.0/5