Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Dzień przyjemności z Kerastase

Dzisiaj urodowe szaleństwo w salonie Pulp Fiction we Włocławku. Jego właścicielka, Magdalena Kaszubska-Włodara to nie tylko profesjonalistka w swoim fachu, to również osoba niezwykle twórcza, przedsiębiorcza, otwarta na innych i pełna pomysłów. Każda wizyta w jej salonie to święto, a składa się na to perfekcyjna obsługa, dyskrecja, fachowość i relaks stanowiący oderwanie od codziennych obowiązków. Czyż nie tak powinna wyglądać wizyta w salonie fryzjerskim ?

Dzisiejsza wizyta połączona była z zabiegami fryzjerskimi wykonywanymi kosmetykami firmy Kerastase, degustacją win oraz doskonałych przekąsek. Do moich długich farbowanych włosów dobrano specjalny program regeneracji, który miał na celu zapobiec puszeniu i plątaniu. Oprócz zastosowania kosmetyków do mycia włosów wykonano też masaż, a działanie odżywki wzmocnione zostało parą wodną.

Poniżej zdjęcie stanu włosów przed i po zabiegu.

Po tych przyjemnościach czas na dalszy relaks, o winie opowiadał Łukasz Włodara z firmy winiarskiej AMBRA S.A, absolutnie znawca tematu. Najlepsze wino tego wieczoru ? Primitivo di Manduria, bez dwóch zdań. Całość dopełniły przekąski, które do wina przygotowała i dobrała włocławska  restauracja Food Gallery Restaurant & Bar. Taka wizyta u fryzjera mogłaby trwać wiecznie.

img_5849

Wystaw komentarz