Hotel Herbarium and SPA

Hotel Herbarium and SPA (www.herbariumhotel.pl)

 

img_5448

Hotel Herbarium and SPA położony na Ziemi Pałuckiej w miejscowości Chomiąża Szlachecka to esencja luksusu i relaksu w zaciszu otaczającej zewsząd przyrody. Widoki z tarasu położonego w głównym hotelowym budynku są fantastyczne i pozwalają na totalne zagłębienie w tym relaksie. Pokoje hotelowe wyposażone zostały w najnowsze technologiczne zdobycze (panel smart, który umożliwia sterowanie każdym urządzeniem) i gwarantują relaks po zabiegach w cudownym hotelowym SPA.

img_5453

Wszystkim poszukującym atrakcji sportowym polecam wypożyczenie roweru i przejażdżkę po okolicy (widoki równe tym toskańskim), lub kajaku czy łodzi solarnej i popływania po Jeziorze Chomiąskim.

Hotelowa kuchnia serwuje lokalne produkty (pieczywo, wędlinę, ciasta, dżemy i miody), które zadowolą każde podniebienie, a to przecież jest zgodne z aktualnymi trendami-jemy to, co powstało nie dalej niż 50 kilometrów.

230da352-5929-4416-85b7-75343c8da8eb

Hotel Herbarium and SPA to fantastyczne miejsce aby wyciszyć się, wyłączyć z codziennego zabiegania i całkowicie przestawić na tory slow life.