Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

SOFITEL Victoria

Wróciłam właśnie z warszawskiego hotelu SOFITEL Victoria i oto kilka moich spostrzeżeń. Hotel ten to klasyk, usytuowany w centrum stolicy przy Placu Marszałka Piłsudskiego, otwarty w roku 1976 od lat przyciąga jak magnes. Hotel gościł wiele ekip filmowych, które jego wnętrza wybierały, aby w tamtych latach pokazać, jak wygląda zachodni luksus. Pamiętacie sceny z tego właśnie miejsca w serialach ’07 zgłoś się’, ‘Zmiennicy’ czy też w ‘Ekstradycji’ ? Budynek z białego betonu z panoramicznymi, odblaskowymi oknami w dawnej rzeczywistości naprawdę wyglądał obłędnie.

Hotel obecnie należy do francuskiej sieci hotelowej ACCOR, najlepiej też rezerwować pokoje właśnie na ich stronie:https://all.accor.com/polska/index.pl.shtml – warto zarejestrować się w klubie ACCOR i od razu korzystać z licznych zniżek. SOFITEL przed nazwą hotelu informuje gościa, że wybiera hotel 5 gwiazdkowy i o wysokim standardzie oferowanych usług. Jak pamiętacie, nazwa VICTORIA jest tą pierwszą, która towarzyszy obiektowi od początku. W roku 2022 Sofitel Victoria otrzymał prestiżową nagrodę ‘Hotel Roku’ przyznawaną w tej branży przez Lux Global Awards.

Hotel jest elegancki, nowoczesny w środku, ma absolutnie przemiłą obsługę (dostać UPGRADE do pokoju DELUXE oraz darmowe koktajle było bardzo przyjemnie jak na pierwszą wizytę). Nie bez znaczenia pozostaje lokalizacja: 20 minut spacerem od Dworca Centralnego, 12 minut od Zamku Królewskiego.

Hotel SOFITEL Victoria
4.8
Hotel ten to klasyk, usytuowany w centrum stolicy przy Placu Marszałka Piłsudskiego, otwarty w roku 1976 od lat przyciąga jak magnes.

Pozytywnie

  • Lokalizacja
  • Doskonała kuchnia
  • Fajny basen

Negatywnie

  • Wysokie ceny w SPA

Kryteria oceny

  • Lokalizacja 5.0/5
  • Pokoje 5.0/5
  • Jedzenie 5.0/5
  • Obsługa 4.0/5

Pokoje tej kategorii wyposażone są w luksusowy sprzęt nagłaśniający Bose, mamy też ekspres Nespresso, miejsce do pracy, a w łazience kosmetyki francuskiej firmy BALMAIN. To co dodaje wyjątkowości, to menu poduszek, które możemy sobie wybrać, aby zadbać o maksymalny komfort i relaks.

Śniadania są absolutnie boskie-sala jest przestronna i komfortowa, wybór potraw dla każdego smakosza, doskonałe kawy, herbaty i świeżo wyciskane soki.

Można też zrelaksować się na masażach, w całodobowej siłowni lub na basenie – czyli dbamy o siebie pod każdym względem.

Sofitel Victoria oferuje wyjątkowe pakiety na pobyty świąteczne i noworoczne- to świetny pomysł na prezent pod choinkę.

Wystaw komentarz

0.0/5