Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Być turystą w swoim mieście-KONKURS

Dzisiaj ogłaszam KONKURS, który przeprowadzany będzie na moim profilu na Facebooku. Aby wziąć udział należy polajkować ORAZ udostępnić wpis konkursowy. Zabawa trwa do niedzieli, 10 października do godz. 9.00. Nagrody to piękne magnesy z włocławskiego fajansu. Losowanie nagród LIVE godz. 10.00

—————————————————————————–

Często patrzę na moje miasto oczami turysty. Dlaczego ? Do Kujawskiej Szkoły Wyższej we Włocławku często przyjeżdżają goście z różnych krajów i to właśnie ja za ich pobyt odpowiadam. Oczywiście wszystkich zachwycają Bulwary, budynek Browaru B, idylliczne położenie miasta wśród lasów i jezior. W pośpiechu codzienności na wiele elementów w ogóle nie zwracamy uwagi, krytykujemy ile się da i nie robimy nic więcej. Warto być nieco bardziej aktywnym w swoim zakresie i zrobić coś, co wniesie małą choćby zmianę, lub skorzystać z tego, co mamy pod ręką.

Często mówi się, że tu się nic nie dzieje. Hmmm, malkontentów zapraszam do śledzenia na bieżąco stron internetowych, gdzie znajdziecie całą listę lokalnych wystaw, koncertów i spektakli teatralnych, które na szczęście wracają do regularnych trybów działania. Informacje o mieście i standardowe ‘Co ? Gdzie ? Kiedy ?’ znajdziecie też w Biurze Informacji Turystycznej.

W czasie wolnym zajrzyjcie do włocławskich restauracji, które opisywałam już na blogu. Jest w czym wybierać !

Korzystajmy z bardzo bogatej oferty Browaru B: w ten właśnie weekend odbywa się Festiwal Fajansu, z którego pochodzą nagrody w dzisiejszym konkursie.

Powodzenia !

Wystaw komentarz