Pilates Camp

W miniony weekend miałam ogromną przyjemność uczestniczyć w Pilatesowym Campie, który organizowała Ania Wodrowska (www.funkcjomasaz.pl), włocławska fizjoterapeutka i trenerka.

Program obejmował pobyt od piątkowego popołudnia do niedzieli i był wypełniony wyjątkowymi atrakcjami. Na uczestniczki, które na Camp przyjechały z różnych regionów Polski, czekały upominki od Ani- m.in. maty do ćwiczeń oraz koszulki na treningi.

Lokalizacja wydarzenia była szczególnie dobrana na potrzeby takiego właśnie campu: Osada Karbówko (www.osadakarbowko.pl) wpisała się tutaj idealnie: doskonała kuchnia bazująca na produktach lokalnych, komfortowe pokoje hotelowe, sale do ćwiczeń, zielona przyroda i szum Drwęcy to główne atuty tej lokalizacji.

W trakcie Campu zrealizowałyśmy siedem intensywnych treningów: od porannych marszobiegów i pobudzającego cardio, poprzez sesje Pilates w plenerze oraz wieczorną medytację. Tego typu wyjazdy łączą przyjemne z pożytecznym: będąc z dala od codziennych obowiązków można całkowicie poświęcić się realizacji intensywnego treningu połączonego z relaksującą regeneracją.

Wiem doskonale, że z przyjemnością wezmę udział w kolejnym Campie Ani Wodrowskiej, gorąco Was zachęcam do takiej formy aktywności !

1 myśl w temacie “Pilates Camp”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s